Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o dzieciach

Zależy Tobie na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, aby w trakcie zabawy nieustannie się rozwijały? Zależy Tobie na tym, aby Twoje dzieci były w całości bezpieczne, a jednocześnie bawiły się w rzeczywistości rewelacyjnie? Szukasz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez rozrywkę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się faktycznie doskonale. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę po mistrzowsku dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niezmiernie pieczołowicie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko szczegółowo zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy właściwe dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje właściwe dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś rodzice wypatrują miejsc, w jakich ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. W następstwie tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym rozległy nacisk położony jest na to, aby dzieci były rzeczywiście bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania których wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich maluchów. W stworzonym przez nas centrum na próżno poszukiwać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie również są tym, czego u nas nie zobaczysz. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc obawiać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Jaki jest stworzony przez nas cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również wspaniały sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była w rzeczywistości bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl