Problem z wczytaniem statusu
Zakon Templariuszy [Order]

Z dziennika rycerskiego:

Księga wydaje się być zadbana w kolorze niebieskim z metalowymi okuciami…

Dzień 36.

Słońce utrzymuje się wysoko na horyzoncie… gorąco… Jedyne o czym marze to aby zdjąć z siebie to żelastwo… Podróżuje więc dalej z nadzieją na odnalezienie strumienia wody. Ma wierna klacz pewnie bardziej tego potrzebuje niż ja – pomyślałem przez chwilę mijając kolejne konary drzew. Rozglądałem się dokładnie nad miejscem gdzie można rozbić obóz gdy nagle mym oczom ukazał się zarys budowli w górach. Z uśmiechem na twarzy udaliśmy się w tą stronę. Osada jak każda inna – upadająca, wręcz niszcząca rudera. Postanowiłem zostać tu na kilka dni udając się do budynku w centrum, który wyglądał na pokoje do wynajmu. W środku zauważyłem kamienna statuę z wyrytymi nazwiskami rycerzy, a na samej górze widniał symbol krzyża. Udałem się więc piętro wyżej gdzie napotkałem rycerza w zbroi, której nigdy nie widziały me oczy – A jednak trochę już w życiu widziały me błękitne gały. Zapytałem więc o nocleg. Starszy rycerz z uśmiechem wskazał mi izbę, którą mogę zając. Usnąłem szybko… Dość pokaźna część stronic została wyrwana z notatnika…

Dzień 79.

Wielki Mistrz jak co dzień zbudził mnie wcześnie, gdyż przed ćwiczeniami władania orężem czekała nas długa modlitwa. Ten dzień jednak okazał się wyjątkowy. Po wykonaniu codziennych obowiązków, Mistrz Gothrik ofiarował mi płaszcz z insygniami Zakonu. „Już czas Wilhelmie. Czas abyś przywrócił świetlaną przyszłość temu miejscu i całemu Zakonowi”.

Nazwa: Zakon Templariuszy [ZT]

Miasto przynależne: Nowa Brytania.

Członkowie:

  1. Wilhelm – Mistrz Templum Nowa Brytania
  2. Thomas – Kronikarz Zakonu Templariuszy
  3. Emerald – Sukiennik Zakonu Templariuszy
  4. Lorelia – Patronka Zwierzyny Zakonu
  5. Ithir Mac Morna – Rycerz Zakonu Templariuszy
  6. Shiron Viz
  7. Xul Altavari – Arcykapłan Zakonu
  8. Aneada Altavari – Siostra Zakonu
  9. Maiev – Strzała Sprawiedliwości
  10. Milva

Grupa fabularna Zakon Templariuszy zaprasza do wspólnej zabawy. Więcej informacji uzyskacie bezpośrednio u braci zakonników w świecie DMR.