Problem z wczytaniem statusu
System Instancji

Jest to autorski system lochów dla pojedynczych śmiałków, bądź też całych drużyn (nie ma ograniczenia co do ilości osób stawiających czoła wyzwaniu). Aby się do nich dostać należy znaleźć kamień instancji. Każda instancja ma swój i oczywiście są w rozsiane po całym świecie. Za wejście do instancji nie pobierana jest żadna dodatkowa opłata.
Kiedy odnajdziemy już odpowiednie miejsce i postanowimy podjąć przygodę powinniśmy kliknąć dwa razy na kamień instancji. Jeśli jest wolna i można w tej chwili stawić czoła jej mieszkańcom tabliczka będzie miała wygląd jak ta poniżej.

W tym momencie wybieramy kryształek obok Stań się liderem wyprawy. Po jego zaznaczeniu możemy rozpocząć przygodę sami, dodać kolejnych członków oraz zmienić poziom trudności. A menu instancji będzie wyglądało jak poniżej.

Do wyboru mamy 3 rodzaje trudności:
⦁ normalny
⦁ heroiczny
⦁ epicki

Wraz z rosnącym poziomem trudności instancji rośnie również siła jego strażników. Za każdy z nich otrzymujemy odpowiednią ilość punktów (podwaja się ona dwukrotnie co poziom).
Ważne jest to aby dobrze przemyśleć swoją decyzję, co do składu drużyny oraz stopnia trudności wyprawy, ponieważ po kliknięciu kryształu obok Rozpocznij wyprawę nie będzie można już wprowadzać w tej kwestii żadnych zmian. Do lochu dostęp będą mieli tylko uczestnicy wpisani na kamień instancji! W środku nie działają portale, a loch zarezerwowany jest dla śmiałków na 24 h czasu realnego.
Jeśli wszystko poszło tak jak powinno po rozpoczęciu wyprawy kamień instancji powinien stanąć w płomieniach a w lochu zaczną pojawiać się najprzeróżniejsze stwory. Teraz zaczyna się prawdziwa przygoda i zabawa. Jeśli uda nam się wyczyścić loch ze wszystkich jego mieszkańców otrzymamy odpowiednią informację w grze. W przypadku, kiedy robimy instancję sami będzie on wyglądał jak na obrazku poniżej. Jeśli będzie to większa grupa ilość punktów zostanie rozdzielona na wszystkich uczestników i otrzymamy dodatkową informację ile dokładnie przypadło nam w udziale.

Czasami może się przytrafić, że instancja na którą mamy chrapkę nie jest obecnie dostępna. Może tak się przytrafić jeśli obecnie ktoś się zmierza z jej mieszkańcami lub została wyczyszczona, ale nie minęły 24h od jej otwarcia. W takim wypadku menu kamienia wygląda tak jak poniżej.

Stan posiadanych punktów za instancję oraz zakupy za ich pomocą są możliwe tylko i wyłącznie u Sprzedawcy Upominków. Znajduje się on w mieście Castle Rock. Rozmawiamy z nim jak ze zwykłym NPC, czyli jeśli chcemy sprawdzić co ma w swojej ofercie musimy użyć w zdaniu słowa kupić. Wywołamy w ten sposób menu zakupów, w którym na górze widać ilość naszych aktualnych punktów za które możemy odebrać nietuzinkowe nagrody. Aby obejrzeć wszystkie dostępne przedmioty należy klikać zaznaczoną na obrazku strzałkę w dół.


Na liście przedmiotów u sprzedawcy możemy znaleźć przedmioty do ozdoby domku, ale również specjalnie przedmioty jak totemy leczenia, many, mikstury nauki, token na zwiększenie skillcapa itp.

UWAGI I OBJAŚNIENIA:


⦁ Na poziomach heroicznym oraz epickim zwiększa się oprócz ilości punktów także loot ze stworzeń
⦁ Wysyłane są informacje globalne o tym, że dana instancja jest dostępna, została wyczyszczona i punkty rozdane między śmiałków oraz wygasła (jeśli drużynie nie udało się przedostać do końca i unicestwić wszystkich strażników).
⦁ O stan instancji możemy również zapytać na kanale discord naszego BOTA – informuje on czy instancja jest aktywna, zamknięta lub w trakcje (przy tej ostatniej podaje również ile stworzeń z ilu zostało już pokonanych).
⦁ Rezerwacja instancji i niepodejmowanie wyzwania będzie uznawane za blokowanie i surowo karane.
⦁ Przedmioty za pkt takie jak togi, płaszcze i inne elementy garderoby oraz worek na złoto mają ograniczoną żywotność – 2 tygodnie
⦁ mikstura nauki oraz tokeny leczenia i many są jednorazowego użytku – a ich bonus trwa przez określony czas.
⦁ Token na zwiększenie skillcapa jest jednorazowy i dodaje nam +3% do maksymalnych umiejętności.