Problem z wczytaniem statusu
Magiczne Portale

 

Rozsiane po naszym barwnym świecie, teleportery z których może skorzystać każdy, bez względu na to czy jest wojownikiem, magiem, zmiennokształtnym itd. Jest to bardzo szybki sposób na przeniesienie się w różne miejsca na mapie. Nie ma ograniczenia ile razy możemy skorzystać z moongate w określonym czasie. Nie jest on jednak darmowy, aby móc skorzystać z tej przyjemności nasza postać musi posiadać przy sobie przynajmniej jeden rubin (jedna podróż – jeden kamień). Są one dostępne w miastach u jubilerów jak i również można je zdobyć zabijając niektóre stwory.
Kiedy postanowimy skorzystać, z moongate nasza postać powinna stanąć w środku niego. Od razu pojawi nam się tabliczka z możliwymi miejscami, w które możemy się przenieść. Na tej liście oczywiście nie będzie miejsca, w którym nasza postać w danej chwili się znajduje.

 

Kiedy już postanowimy w jakie miejsce chcemy się przenieść klikamy kwadracik znajdujący się obok nazwy lokacji, która nas interesuje.
W tym momencie zaczyna się proces magicznej teleportacji, która zajmuje chwilę, nie dzieje się to od razu, dlatego w tym czasie nasza postać nie może się poruszać inaczej dostaniemy komunikat „Anulowano” i przenosiny zostaną przerwane. W takim wypadku należy wszystko zacząć od nowa. Walka, nie wpływa na proces teleportacji i jeśli tylko pozostaniemy w środku moongate nasza podróż do miejsca docelowego odbędzie się.
UWAGA! Możemy podróżować za pomocą moongate za darmo tylko w momencie kiedy nasza postać zginęła i jesteśmy pod postacią ducha. Jest to niezwykle pomocne w momencie kiedy przed powrotem do walki musimy wrócić do określonego miasta po niezbędny ekwipunek. W takiej sytuacji przenosiny teleportem wyglądają tak samo jak opisane powyżej, za wyjątkiem opłaty.