Problem z wczytaniem statusu
Łowiectwo

Łowiectwo jest umiejętnością przeznaczoną tylko dla łuczników. Aby z niej w pełni korzystać wymagana jest dodatkowo Przenikliwość, która jako zdolność umysłowa bardzo wpływa na siłę używanych przez Łowce run. Dzięki niej także możemy ocenić obronę dowolnego celu.

Łowca ma do dyspozycji 8 zdolności dających znaczny bonus do walki lub obrony tylko dla Łowcy. Dodatkowo do ich używania oprócz składników wymagana jest Stamina.

Uwaga! Nie można być Łowcą i Wampirem/Wilkołakiem jednocześnie. Korzystanie z tej umiejętności obniża pozostałe.

Korzystać z run możemy poprzez Worek na runa Łowcy (wytwarza wprawny Krawiec). Może on przechowywać tylko runa Łowcy.
Materiały:
35 kamienna skóra
15 kryształ
20 diament
10 martwe drzewo
25 otoczak
30 dratwa
Pobłogosławiony

Runa Łowcy:

1. Runo Łowcy na Penetrację:
Na chwilę, po krótkim opóźnieniu oko Łucznika wyostrza się, dzięki czemu szansa na trafienie w cel zostaje zwiększona do 12%. W tym momencie przeciwnik zyskuje tą samą szanse na trafienie w Łucznika.
Składniki :
2 ognisty rubin
4 czosnek
2 wosk
Stamina: 15
2. Runo Łowcy na Doskonały Unik:
Dzięki tej zdolności Łucznik staję się mistrzem w unikaniu ciosów zadawanych z każdego rodzaju broni. Szansa na trafienie zmniejsza się nawet do 20%. Niestety o tyle samo zmniejsza się szansa na trafienie w cel przez Łowcę.
Składniki :
2 czarne perły
2 wulkaniczny pył
1 wosk
Stamina: 15
3. Runo Łowcy na Wybuchową Strzałę:
Wystrzeliwane przez Łucznika strzały ranią obszarowo wrogów ognistą energią wokół wybranego celu. Zdolności tej nie można łączyć z Piekielnym atakiem, Rozproszeniem strzał oraz Spętaniem energii, a po jej użyciu wszystkie inne zostaną zrzucone.
Składniki :
2 rubiny
4 siarka
2 otoczak
Stamina: 25
4. Runo Łowcy na Rozproszenie Strzał:
Zdolność ta umożliwia Łowcy wystrzelenie od 1 do 3 strzał jednocześnie. Warunkiem jest obecność jednego lub więcej wrogów w pobliżu aktualnie atakowanego celu. Zdolności tej nie można łączyć z Piekielnym atakiem, Wybuchową Strzałą oraz Spętaniem energii, a po jej użyciu wszystkie inne zostaną zrzucone.
Składniki :
1 diament
2 czosnek
2 żyzna gleba
Stamina: 25
5. Runo Łowcy na Lodowy Atak:
Raz na 15 sekund naładowane lodową energią strzały Łucznika znacznie spowalniają jego wrogów. Zdolności tej nie można łączyć z Piekielnym atakiem, Wybuchową Strzałą, Rozproszeniem Strzał oraz Spętaniem energii, a po jej użyciu wszystkie inne zostaną zrzucone.
Składniki :
1 szafir
3 krwawy mech
Stamina: 25
6. Runo Łowcy na Spętanie Energii:
Za pomocą tej runy Łowca wysysa manę z atakowanego celu. Zdolności tej nie można łączyć z Piekielnym atakiem, Wybuchową Strzałą, Rozproszeniem Strzał oraz Lodowym Atakiem, a po jej użyciu wszystkie inne zostaną zrzucone.
Składniki :
4 żeń-szeń
2 wilcze jagody
Stamina: 25
7. Runo Łowcy na Piekielny Atak:
Strzały Łowcy ranią wrogów ognistą energią. Zdolności tej nie można łączyć z Spętaniem Energii, Wybuchową Strzałą, Rozproszeniem Strzał oraz Lodowym Atakiem, a po jej użyciu wszystkie inne zostaną zrzucone.
Składniki :
1 rubin
4 siarka
Stamina: 25
8. Runo Łowcy na Usidłanie Demona:
Zdolność ta zwiększa obrażenia zadawane demonom nawet do 10%.
Składniki :
2 bursztyn
4 czosnek
2 pajęcze sieci
Stamina: 30