Problem z wczytaniem statusu
Katakumby Heart Rock

Wokół tego miejsca krążą niesamowite historie, od plag panoszących się po mieście i okolicy po wyklęcie przez Bogów, ale mnie najbardziej zaciekawiła zupełnie inna i tak samo nieprawdopodobna jak pozostałe. Plotki? Legendy? Ciężko określić te ludowe podania, zapewne każdy dodaje coś od siebie po trosze ubarwiając. Jednakowoż łudzę się nadzieją, że gdzieś tam jakaś cząstka prawdy się zaplątała, sam niestety sprawdzić poprawności tych wywodów się boję. A szło to mniej więcej tak:

„W czasach kiedy handel w Heart Rock kwitł i karawany z towarami podróżowały stamtąd po całej krainie miasto przeżywało prawdziwy rozkwit. Ludzie chętnie się tam osiedlali, przybywali również wędrowcy z różnych stron, każdy znalazł to czego szukał. Sielanka długo trwać nie mogła i zaczęły do władcy miasta spływać informację o zaginionych osobach. Nie były to setki czy tysiące jednakże po zaginionych zostawały tylko martwe juczniaki i wierzchowce. Po ludziach niestety ani śladu. Władca dwoił się i troił, wyznaczał nagrody dla każdego, kto rozwiąże jego problem. Niestety wszyscy przychodzili z niczym. Powoli szlaki handlowe pustoszały, a trakty zarastały bujną roślinnością. Wszystkich powoli opuszczała nadzieja na to, że kiedyś uda się przywrócić miasto i jego okolice do dawnej światłości. Z dnia na dzień coraz bliżej murów pojawiały się nieumarłe istoty, które jeszcze bardziej potęgowały ucieczki ludności. Żyzna gleba zaczęła szarzeć, ziemia nie rodziła żadnych plonów pomagających przeżyć. Ciągle każdy snuł domysły i inne bajki skąd klątwa zstąpiła na te ziemie. Jedni powiadali iż Bogowie ukarać tą ludność chcieli inni, że to wiedźm wina, a jeszcze inni jako siedlisko zła wskazują pobliskie Katakumby.”

Mnie odwagi nie starczyło, podobno pomioty tam się kryją i z samych bagien demon się zaplątał, ale czy to prawda? Tylko ten, kto odważy się wejść do Katakumb Heart Rock tego się dowie.

Nazwa: Katakumby Heart Rock
Ilość przeciwników: 89
Punkty (za poziom):
⦁ normalny – 15
⦁ heroiczny – 30
⦁ epicki – 60
Lokalizacja: X-1639, Y-2063 (W pobliżu Miasta Heart Rock)